Про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території області протягом святкових днів

Про це говорили на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області, яке відбулося 16 квітня в режимі відеоселектору.

Передусім мова йшла про максимальне обмеження пересування та перебування громадян у громадських місцях, починаючи з 13 години 18 квітня до 6 години ранку 21 квітня 2020 року. З метою недопущення подальшого розповсюдження коронавірусної хвороби мешканцям області рекомендовано не виходити на вулицю без нагальної потреби.

Великодні служби у церквах будуть проходити у закритому режимі. Прихожани можуть взяти участь у службах виключно дистанційно в режимі реального часу через місцеві електронні засоби інформації та телебачення.

На свята буде діяти обмеження щодо відвідування місць поховань. Виключення –  проведення поховань.

Учасниками засідання було вирішено, що обмеження не будуть стосуватися роботи продовольчих торговельних закладів. Тож вони будуть працювати у звичайному режимі.

Контроль за виконанням громадянами обмежувальних заходів будуть здійснювати підрозділи  патрульної поліції, Нацполіції  та Нацгвардії.

Крім цього, на засіданні обговорили перевезення з інших областей України осіб, які здійснили перетин державного кордону та могли мати контакти з хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, але не потребують госпіталізації  до місць обсервації (ізоляції), та затвердили примірник Інформованої добровільної згоди особи на проведення обсервації та спостереження за станом здоров’я, діагностики та лікування.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення і направлені для виконання в міста, райони та об’єднані територіальні громади області.

Протокол засідання >>>