Позачергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС  щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби на території області

6 квітня в облдержадміністрації в режимі відеоселектору відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області.

На засіданні було розглянуто два питання:

1. Про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 ,,Про запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами, що внесені постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. № 255) та розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, на території Полтавської області від 4 квітня 2020 р. № 16.

2. Про роботу контрольно-пропускних пунктів на в’їздах і виїздах на/з території області (районів, населених пунктів).

За результатами засідання прийняті відповідні рішення і направлені для виконання відповідальним виконавцям.

Протокол засідання >>>

Позачергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби на території області