14Тра/19Вимк.

Пожежна безпека на об’єктах з масовим перебуванням людей

Сьогодні на нараді в облдержадміністрації говорили про стан протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей.

У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь, начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Віктор Стеблянко, інші керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники міст та районів області у режимі відеозв’язку.

«Питання пожежної безпеки є одним із головних питань, оскільки маємо багато випадків травмувань і загибелі людей під час пожеж», - зауважив заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь. Особливо важливо запобігти виникненню пожеж у місцях із масовим перебуванням людей.

З цією метою фахівці ДСНС України проводять перевірки виконання вимог законодавства з пожежної безпеки й надають приписи на виконання необхідних заходів.

За словами заступника начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимира Гришаніна, у 2018 році працівники управління провели позапланові перевірки близько 1,5 тис. об’єктів із масовим перебуванням людей. Зокрема проінспектували 1 тис. 167 загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів, 86 закладів охорони здоров’я, 166 торгівельних центрів, культурно-видовищних установ і закладів дозвілля. За результатами перевірок виявили понад 14 тис. порушень вимог законодавства у сфері пожежної й техногенної безпеки. За порушення вимог пожежної безпеки й невиконання приписів про усунення порушень до адміністративної відповідальності було притягнуто 1 тис. 450 керівників і посадових осіб.

На нараді йшлося про неухильне дотримання вимог пожежної безпеки керівниками об’єктів з масовим перебуванням людей, про усунення усіх виявлених порушень.