25Кві/19Вимк.

На Всеукраїнській науково-практичній конференції говорили про безпеку життєдіяльності людини

25 квітня в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка розпочалась Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Безпека життя і діяльності людини: теорія та практика». Конференція  присвячена Всесвітньому Дню цивільної оборони та Всесвітньому Дню охорони праці.

З доповіддю на пленарному засіданні виступив і виконувач обов’язків начальника управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Андрій Коваленко. Він розповів учасникам конференції про цивільний захист, проаналізував найпоширеніші надзвичайні ситуації і небезпечні події, які трапляються у Полтавській області, вказав шляхи запобігання їх виникненню.

Одним із шляхів виконання цього завдання є організація системи загального комплексного та безперервного навчання з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, пропагування «безпечного типу поведінки».

З самого раннього віку необхідно прищеплювати дітям знання щодо правил поведінки у разі виникнення будь-яких надзвичайних ситуацій чи небезпечних подій.

А навчати дитину повинні дорослі (батьки, вихователі, вчителі), які самі добре знають і дотримуються в житті правил безпечної поведінки.

Тому важливо забезпечувати підготовку з основ безпечної життєдіяльності майбутнього вчителя, оскільки він буде навчати цьому своїх учнів.

 

Пов'язано із рубрикою: Новини Коментарі вимкнено
Коментарі (0) Зворотні посилання (0)

Вибачте, але коментування заборонено.

Зворотні посилання відключені

x

О Р Е Н Д А
офісних і складських приміщень


   Докладніше   >>>>
      Довідкові матеріали   >>>>
         Контакти   >>>>