23Січ/19Вимк.

На засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ і НС обговорили готовність служб до ускладнення погодних умов

Сьогодні в режимі відеоконференції відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Розглядали питання щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на території області під час ускладнення погодних умов 23 січня 2019 року.

Начальник Полтавського обласного центру з гідрометеорології Ігор Замирайло повідомив, що сьогодні в області сніг посилиться в другій половині дня, очікується  приріст снігового покриву до 10-15 см, місцями до 20 см, пориви вітру до 15 м/с, на дорогах місцями снігові замети. Наприкінці дня в південно-східних районах області - мокрий сніг, місцями з дощем, ожеледь.

На засіданні обговорили готовність служб до ліквідації наслідків негоди, а також  проблемні питання, які є в районах. Так, деякі райони (Великобагачанський, Миргородський, Шишацький) звернули увагу на недостатнє забезпечення райавтодорів, підрядних організацій паливно-мастильними матеріалами та піском. Відповідним службам було доручено усунути зазначені недоліки.

Заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий наголосив, що всі служби мають тісно співпрацювати, проїзд дорогами загального користування повинен бути забезпечений, особливо на спусках та підйомах. Патрульна поліція має сприяти пересуванню снігоочисної техніки.

У разі потреби своєчасно залучати резервну снігоочисну техніку від підрядних організацій, завчасно обмежувати дорожній рух, при цьому спрямовувати транспортні засоби об’їзними шляхами або до місць відстою.