10Січ/19Вимк.

Увага! Ускладнення погодних умов

За прогнозом Полтавського обласного центру з гідрометеорології, 10-11 січня на території Полтавської області очікується ускладнення погодних умов.

Ввечері 10 січня та протягом 11 січня очікуються значні опади, переважно у вигляді снігу. У південній частині області прогнозують налипання мокрого снігу та ожеледь. Приріст снігового покриву, за попередніми оцінками, складатиме 10-20 см.

Вночі 11 січня по території області вітер посилюватиметься місцями до 15-20 м/с. Такі погодні умови можуть ускладнювати рух транспорту, роботу енергетиків та інших служб.

Шановні водії! Під час сильного снігопаду та утворення ожеледиці намагайтесь не виїжджати без нагальної потреби у поїздки, особливо на дальню відстань. Пам’ятайте, що користування автомобілем під час складних погодних умов пов’язане із додатковим ризиком. На автошляхах неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкості, не порушуйте правил маневрування, дотримуйтесь правил паркування (щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки).