28Лис/18Вимк.

В області провели штабне тренування з питань цивільного захисту

Сьогодні в облдержадміністрації під керівництвом очільника області Валерія Головка було проведено штабне тренування на тему: «Координація діяльності органів управління при переведенні територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період».

У тренуванні взяли участь керівний склад цивільного захисту області, структурні підрозділи Полтавської облдержадміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад (у режимі відеозв’язку), керівники спеціалізованих служб цивільного захисту регіонального рівня, члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, обласної комісії з питань евакуації.

Тренування відбулось відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік. Хоча захід був заздалегідь запланований, але в умовах сьогодення набув надзвичайної актуальності.

Основна його мета - визначення рівня готовності органів управління цивільного захисту області до дій за призначенням при переведенні їх на режим функціонування в особливий період.

«Ми повинні під час тренування дати оцінку діяльності всіх підрозділів і служб, оцінити взаємодію між органами управління. Після підсумків визначимося які підрозділи потребують додаткової уваги», - зауважив голова облдержадміністрації Валерій Головко.

«Такі тренування керівники повинні провести у підрозділах і на відповідних територіях зі своїми підлеглими, щоб кожен працівник знав свої дії та обов’язки у разі настання особливого періоду», - підкреслив начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Віктор Стеблянко.

Також Віктор Стеблянко розповів як спрацювала система оповіщення, нагадав присутнім головні характеристики особливого періоду та воєнного стану, які дії повинні виконувати керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у разі переведення системи цивільного захисту в режим функціонування в особливий період.

За підсумками тренування, голова облдержадміністрації надав доручення провести уточнення планів цивільного захисту на особливий період, до 25.12.2018 провести штабні тренування (заняття) з питання переведення відповідних ланок територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Полтавської області з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

Інформацію щодо дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в режимі функціонування в особливий період дивитись за посиланням >>>>