26Лис/18Вимк.

У Чутівському районі навчалися порядку дій під час надзвичайних ситуацій

З 22 по 23 листопада 2018 року в Чутівському районі під керівництвом управління з питань  цивільного захисту облдержадміністрації відбулось планове командно-штабне навчання  з питань цивільного захисту на тему: «Дії керівного складу, органів управління  і сил цивільного захисту району при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій».

Метою командно-штабного навчання було підвищення злагодженості, оперативності та взаємодії під час виконання завдань з організації управління в надзвичайних ситуаціях та захисту населення і територій від їх наслідків, оцінка стану готовності до дій за призначенням.

У навчанні були задіяні керівний склад цивільного захисту району, структурні підрозділи Чутівської райдержадміністрації, окремі територіальні підрозділи центральних органів влади, спеціалізовані служби району, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, протиепізоотична комісія.

В ході навчання перевірялись дії органів управління цивільного захисту Чутівського району у разі виникнення надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з погіршенням метеорологічних умов на території району  та у разі виявлення африканської чуми свиней в  с. Червоне Чутівського району.

Практичні дії відпрацьовувались під час ліквідації аварії з розливом небезпечної хімічної речовини на дорозі поблизу смт. Чутове та під час ліквідації умовної пожежі у підвальному приміщенні багатоквартирного житлового будинку внаслідок витоку газу.

Заходи, які передбачені задумом та планом проведення навчання, були виконані у повному обсязі. На загальну думку організаторів навчання, органи управління та сили цивільного захисту району готові до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Пов'язано із рубрикою: Новини Коментарі вимкнено
Коментарі (0) Зворотні посилання (0)

Вибачте, але коментування заборонено.

Зворотні посилання відключені

x

О Р Е Н Д А
офісних і складських приміщень


   Докладніше   >>>>
      Довідкові матеріали   >>>>
         Контакти   >>>>