16Лис/18Вимк.

Проведення протипожежних заходів у лісових господарствах

15 листопада управлінням з питань цивільного захисту облдержадміністрації перевірено використання коштів, які були профінансовані з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області.

На виділені кошти державним підприємством "Кременчуцьке лісове господарство" у 2018 році придбано обладнання телевізійної системи раннього виявлення лісових пожеж  ВПК-1600 та вежі мобільної решітчастої металевої ВПК 48 LMI і встановлено на території Кишенківського лісництва (с.Кишеньки Кобеляцького району). Створено єдиний наглядовий центр за лісовими пожежами в приміщенні центральної контори Кременчуцького лісгоспу.

У 2018 році Державним підприємством "Новосанжарське лісове господарство" кошти використано на влаштування протипожежної водойми в Новосанжарському лісництві для охорони лісу від пожеж.