26Жов/18Вимк.

У Полтавській області перевірили працездатність системи централізованого оповіщення

24 жовтня управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації провело комплексну технічну перевірку обласної системи централізованого оповіщення. Подібна перевірка проводиться щороку за участю міст та районів області. Оскільки перевірка планова, то населення завчасно попереджається про її проведення.

Основною її метою є визначення працездатності системи централізованого оповіщення, яка створена для своєчасного оповіщення та інформування населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації в області, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту.

Перевірка проводилась в два етапи з різних джерел включення команд та сигналів цивільного захисту з вмиканням електричних сирен і передачею сигналу «Увага всім!». Трансляція сигналу «Увага всім!» дублювалась по каналах обласних програм проводового та ефірного радіомовлення з наступною передачею інформації для населення.

Було визначено, що в цілому централізована система оповіщення області готова до виконання завдань за призначенням.

Під час проведення перевірки засобів оповіщення тележурналісти зробили відеосюжети про те, як реагує населення в обласному центрі на попереджувальний сигнал «Увага всім!». З’ясувалось, що не всі люди знають як поводитися, коли чують сигнал електричних сирен. 

Отже, нагадуємо дії населення при трансляції сигналу «Увага всім!».

Почувши звук електричних сирен (попереджувальний сигнал «Увага всім!»), необхідно увімкнути радіоточку проводового мовлення, ефірні радіоприймачі місцевих радіомовних станцій, Інтернет-радіо місцевих радіостанцій, місцеве телебачення. Після подачі звукових сигналів протягом 5 хвилин обов’язково по місцевим технічним засобам масової інформації передається інформація про те, що трапилося та порядок дій населення в конкретній надзвичайній ситуації. Вислухавши  повідомлення, слід діяти згідно з отриманими вказівками.  

Також інформацію про ситуацію, що виникла, можна отримати у чергового управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації (тел.1577), чергового ДСНС (тел. 101), чергового Національної поліції (тел.102) та в місцевих органах виконавчої влади.

Відеосюжет Інтернет-телебачення «Громадське ТБ. Полтава»
про перевірку системи оповіщення
24.10.2018

Відеосюжет телеканала «Місто»
про перевірку системи оповіщення
24.10.2018

 

Пов'язано із рубрикою: Новини Коментарі вимкнено
Коментарі (0) Зворотні посилання (0)

Вибачте, але коментування заборонено.

Зворотні посилання відключені

x

О Р Е Н Д А
офісних і складських приміщень


   Докладніше   >>>>
      Довідкові матеріали   >>>>
         Контакти   >>>>