28Вер/18Вимк.

У Козельщинському районі навчалися цивільному захисту

27-28 вересня у Козельщинському районі під керівництвом управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації було проведено командно-штабне навчання на тему «Дії керівного складу, органів управління і сил цивільного захисту району при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій».

Навчання відбулося на виконання Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2018 рік.

Метою навчання були перевірка готовності органів управління та сил цивільного захисту району до дій за призначенням, поглиблення знань, набуття практичних умінь і навичок, відпрацювання взаємодії між спеціалізованими службами у разі  загрози або виникнення надзвичайної ситуації.

У навчанні брали участь керівний склад цивільного захисту району, спеціалізовані служби, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, протиепізоотична комісія.

Навчання проходило в два етапи. Під час першого етапу вивчалася теоретична підготовка органів управління та сил цивільного захисту до дій  при загрозі виникнення аварій, надзвичайних ситуацій у результаті погіршення погодних умов та у разі виявлення в населеному пункті Козельщинського району африканської чуми свиней.

На другому етапі перевірялась практична готовність органів управління та сил цивільного захисту діяти під час виникнення надзвичайної ситуації.

Практичні дії відпрацьовувались під час ліквідації аварії з розливом  небезпечної хімічної речовини на залізничному переїзді поблизу с. Лутовинівка Козельщинського району та під час виявлення в школі предмета, схожого на вибуховий пристрій.

За підсумками проведення навчання, всі спеціалізовані служби району відпрацювали умовні ситуації в повному обсязі, демонструючи злагоджені дії під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт. Органи управління та сили цивільного захисту Козельщинського району готові до виконання завдань за призначенням.