3Вер/18Вимк.

Правила пожежної безпеки під час 5-го класу пожежної небезпеки

Тривалий час на Полтавщині утримується суха та спекотна погода з надзвичайним рівнем пожежної небезпеки. За такої погоди необережне поводження з вогнем легко призводить до великих пожеж. Площа таких загорань може сягати кількох десятків га.

Спалювання сухої рослинності за таких умов є причиною пожеж на сільськогосподарських полях, у лісах та на торфовищах. Необережність під час спалювання сухої трави та сміття поблизу житлових будинків призводить до пошкодження або знищення вогнем господарських та житлових споруд, травмувань людей.

Так, 1 вересня під час спалювання сміття на власному городі отримала опіки ІІ ступеня передпліччя та обличчя 90-річна мешканка с. Кочубеївка Чутівського району. Стан здоров’я  постраждалої -  середньої важкості.

За тиждень (з 27.08 по 02.09) в області зафіксовано 71 пожежу техногенного  характеру на відкритих територіях,3 пожежі природного характеру, з них 2 торф’яні пожежі, внаслідок яких вигоріло 15,5 га верхових покладів торфу, та 1 пожежу на сільськогосподарському угідді, у результаті якої вогнем знищено 22 га сої на корені. 

Загалом з початку року на Полтавщині виникла 31 пожежа природного характеру, з них 3 торф’яні пожежі (площа загорання – 25,5 га),  20 лісових пожеж (вигоріло 4,2 га лісової підстилки), 8 пожеж на сільськогосподарських полях (вигоріло 80 т тюкованого сіна, понад 46 га пшениці на корені, 4, 97 га жита на корені та 22, 8 сої на корені), а також 419 пожеж техногенного характеру на відкритих територіях.

Управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації звертається до мешканців області з проханням суворо дотримуватися правил пожежної безпеки під час 5-го класу пожежної небезпеки!

Протягом цього періоду забороняється:

  • відвідувати хвойні ліси;
  • розводити багаття у лісі та лісопосадках;
  • заїжджати автомобілем до лісу;
  • залишати у лісі просочене бензином або іншими горючими речовинами ганчір’я;
  • палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки;
  • спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях.
Пов'язано із рубрикою: Новини Коментарі вимкнено
Коментарі (0) Зворотні посилання (0)

Вибачте, але коментування заборонено.

Зворотні посилання відключені

x

О Р Е Н Д А
офісних і складських приміщень


   Докладніше   >>>>
      Довідкові матеріали   >>>>
         Контакти   >>>>