23Чер/18Вимк.

Кращі держслужбовці отримали відзнаки

23 червня держслужбовці відзначають своє професійне свято. Цього року державній службі  України виповнюється 100 років. Свій початок вона бере з 1918 року. Ініціатором її створення був гетьман Павло Скоропадський.

Напередодні свята кращих державних службовців нагородили почесними грамотами обласної державної адміністрації. Серед нагороджених – заступник начальника відділу координації заходів цивільного захисту та управління персоналом управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Валентина Мусієнко та заступник начальника відділу цивільного захисту населення і територій Олена Міщенко. Почесну відзнаку наші співробітниці отримали за перемогу в І-му та ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Валентина Мусієнко за підсумками двох турів зайняла перше місце у номінації «Кращий спеціаліст». Олена Міщенко здобула перше місце в І-му турі та друге в ІІ –му турі у номінації «Кращий керівник».

І хоча стаж державної служби у них різний, але ставлення до виконання своїх функціональних обов’язків – однаковий. І Валентина, і Олена є відповідальними, ініціативними працівниками, компетентними фахівцями.

Вітаємо наших колег зі святом та з відзнакою!