Під час спеціального навчання в Новосанжарському районі ліквідовували умовну лісову пожежу « Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА
4Чер/18Вимк.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 981-р «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік» 31 травня в лісовому масиві на території Руденківської сільської ради Новосанжарського району відбулося спільне спеціальне навчання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла внаслідок лісової пожежі.

У навчанні взяли участь Полтавська обласна державна адміністрація,  Головне управління ДСНС України у Полтавській області, Полтавське обласне  управління лісового та мисливського господарства, Новосанжарська районна державна адміністрація, Полтавська дирекція залізничних перевезень Південної залізниці, спеціалізовані служби цивільного захисту району та області.

Згідно з легендою, працівник лісгоспу зі спостережної вежі за допомогою камер відеоспостереження помітив низову пожежу в лісовому масиві. Зважаючи на поривчастий вітер, виникла загроза швидкого поширення полум’я. Працівники лісгоспу, які прибули на місце події для розвідки та гасіння, встановили, що вогнем охоплена площа 1,8 га. Зважаючи на масштаб та характер пожежі, було прийнято рішення негайно залучити рятувальників ГУ ДСНС України у Полтавській області. Пожежники, які прибули на виклик, відразу приступили до гасіння умовної пожежі. Оскільки місце загорання віддалене від водойми, було залучено пожежний потяг з цистернами води. Спільними зусиллями учасників навчання умовну пожежу вдалося швидко ліквідувати.

Загалом у спеціальному навчанні було задіяно близько 130 чоловік, 16 одиниць техніки та пожежний потяг.

Після закінчення практичної частини було проведено підбиття підсумків навчання.

Спеціальне навчання формувань аварійно-рятувальної служби
функціональної підсистеми охорони і захисту лісів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла внаслідок лісової пожежі,
на базі Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства